תחפושות לתינוקות ולילדים

הלא רק פעם בשנה אבוא להתארח...

למגוון תחפושות לתינוקות לחצו כאן

למגוון תחפושות לילדים לחצו כאן

פורים הוא החג השמח ביותר בשנה, חג שבו יוצאים ילדי ישראל המחופשים לרחובות, לחגוג את החג בתהלוכת עדלאידע או בקרנבלים עליזים שמתקיימים בישוב לשמחת הילדים וההורים וכוללים להקות מחול, בובות אקרובטיות, הולכים על קביים, מתופפים, תיאטרון רחוב ואטרקציות נוספות.

לא מעט בתי ספר נוהגים לקיים מסיבה פנימית משלהם בחצר בית הספר, וכל גן ילדים מכין מסיבת פורים עליזה שאליה מגיעים הילדים וההורים כשהם מחופשים ונרגשים לקראת אירוע עליז וגדוש באוזני המן ורעשנים.

לכן, ברור שמשכנס אדר ופורים מתקרב, ההורים, ובעיקר הילדים, מתחילים לחשוב ולתכנן אילו תחפושות לתינוקות וילדים ירכשו השנה לכבוד החג.

אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים תחפושות, הוא הנושא הבטיחותי. כשמדובר בנושא תחפושות לתינוקות וילדים, יש כמה כללי בטיחות עליהם צריך להקפיד, כדי לא לקלקל, חס וחלילה, את חג פורים השמח והעליז. לדוגמה: אל תקנו תחפושות לילדים שעשויות מבדים דליקים. כמו כן, עדיף לאפר את הפנים מאשר ללבוש מסיכה שעלולה לצמצם את שדה הראייה, במיוחד אם היא לא מתאימה לפנים של הילד.

תחפושת בסגנון מתוק ותמים יותר, מוסיפה לכל ילד וילדה חינניות ושמחה, ומעלה המון חיוכים והנאה גם על פני הילד עצמו וגם על פני מי שרואה אותם. לפעמים, עדיף לבחור בתלבושות נוחות וחמודות שכאלה, שלא ירתיעו את הילדים הקטנים מאשר בתחפושת מתוחכמת ומורכבת. בכל מקרה, תמיד עדיף לבחור בתחפושת שמתאימה למה שהילדים אוהבים בחיי היומיום. לדוגמה, אם הילד אוהב בעלי חיים, אפשר לבחור בתחפושת של ארנבון, אם הילד אוהב פירות, אפשר לבחור בתחפושת של תות, אם הילד אוהב פרחים, אפשר לבחור בתחפושת של פרח וכן הלאה. רוב הילדים נהנים מאוד מהתחפושות, מהמסיבות, מהממתקים ומעוגיות אוזני המן. לכן, בעיקר כשמדובר בילדים צעירים מאוד ובתינוקות, בחרו בתחפושת חמודה ונוחה.

למה אתחפש בפורים? הנה כמה תחפושות לילדים ותינוקות

אצלנו תוכלו למצוא תחפושות חמודות ומתוקות לתינוקות, ותחפושות קצת יותר "בוגרות" לילדים הגדולים יותר. כל הורה יודע שמגיע הגיל שבו הוא כבר לא יכול לבחור לבד את התחפושת לילד והוא חייב להתחשב ברצונות שלו. הילדים בימינו, שחשופים לדמויות אהובות שמופיעות בתוכניות הטלוויזיה השונות או בסרטים פופולאריים, יודעים בדרך כלל בדיוק מה הם רוצים.

באתר בוטן תוכלו למצוא תחפושות מקוריות, מעוצבות וייחודיות ובאיכות מעולה, שהילדות והילדים בגילאים הצעירים יאהבו מאוד. והעיקר, תחפושות לתינוקות וילדים, תפורות מבדים נעימים ובמידות שמתאימות החל מגיל כמה חודשים.

תחפושות לילדה: בין התחפושות לבנות תוכלו למצוא: ספיידר גירל, יורדת ים (מלחית), ילדת פרחים, קשת בענן, טווסית, מלכת הכוכבים, סינית ופיראטית.

תחפושות לילד: מבחר של תחפושות שהבנים אוהבים כגון, פיטר פן, רובוט, מכשף, ליצן, ארנבון, כבאי, פיראט, ויקינג.

תחפושות לתינוקת: בעזרת התחפושות שלנו תוכלו להפוך את התינוקת שלכם לכוכבת מתוקה מעין כמוה. למשל: בלרינה, סוכריה, דבורה, פיה קטנטונת, ליצנית, טייסת, נסיכה, בוקרת, רופאה, גיבורת על מדהימה, זברה זעירה או חיפושית אדמדמה.

תחפושות לתינוק: מגוון של תחפושות לתינוק שיעלו חיוך על כל מי שיתבונן בפעוט. למשל, בייבי כבאי, בייבי פיקאסו, בייבי רוק-סטאר, בייבי שף, בוקר, קאובוי, טייס, שחק בייסבול, ליצן, טייס ודוקטור.

אביזרים: אם אתם לא זקוקים לתחפושת שלמה, תוכלו למצוא אצלנו אביזרים שונים כמו: מגוון של חרבות, קרס של פיראט, חגורת נגרים, מגן אבירים, גלימה של גיבור, חצאית לבלרינה וכתר לראש.

ערכת תחפושת: הצעה מיוחדת לפורים היא ערכה ליצירת תחפושת שתוכלו לעשות בעצמכם. לבת, אפשר לבחור ביצירת תחפושת בלרינה, ולבן, ביצירת גלימה של גיבור על.